Praktické informace

Účastnický poplatek

Základní účastnický poplatek Vám zajistí vstup na tematické výlety s průvodci, dárkový balíček s upomínkovými a propagačními materiály, večerní program s občerstvením a mimo to nekonečně mnoho setkání, získávání důležitých kontaktů, výměnu zkušeností, setkání s odborníky z oborů a co víc? To je už na Vás. Vše na jednom místě za cenu 1400,- Kč pro registrovaného a přihlášeného účastníka.

Chcete-li strávit na LeaderFESTU Jeseníky 2016 pouze čtvrtek 9.6.2016 a být součástí atmosféry čtvrtečního dne, pak činí účastnický poplatek pouhých 850Kč. V ceně není zahrnut večerní program včetně rautu.

Myslete na to, že uhrazené poplatky se od 1. června 2016 stávají nevratnými.

 

Doprava

Karlova Studánka je nejsnadněji dosažitelná automobilovou dopravou. Do obce jezdí autobusy společnosti ARRIVA MORAVA a.s. Z Bruntálu je celkový čas jízdy autobusu, který vyjíždí od vlakového nádraží cca 60 minut. Další možná varianta je cestovat autobusem z Olomouce, do které se vlakem dostanete snadno ze všech koutů ČR.

Jízdní řády vyhledáte zde www.idos.cz

Parkování

Účastníci, kteří mají zajištěné ubytování, budou k dispozici parkoviště v blízkosti areálů. Pro veřejnost je parkování zajištěné na centrálním parkovišti v obci.

Areál

Karlova Studánka je víceméně velkým lázeňským areálem s mnoha původně lázeňskými domy. V pozvánkách se místa konání pojmenovávají podle názvů lázeňských domů, proto pro lepší orientaci doporučujeme prohlédnout fotografie zde. http://www.horskelazne.cz/lazenske-domy

 

Z adresy:

Do: